Dani otvorenih vrata Udruge Impress 2016!

Dani otvorenih vrata udruge „IMPRESS“
Kada? 23. – 25. Svibnja od 15:00 do 20:00 sati
Gdje? Ivana Zajca 3, Daruvar – Impresivna Kuća Mogućnosti

Želiš upoznati nove prijatelje? Naučiti nešto novo? Poboljšati sebe i svoju zajednicu? Ispuniti svoj potencijal? Stvoriti nova iskustva? Smijati se? Igrati? Učiti? Plesati? Kampirati? Pokrenuti nešto novo? Stvoriti bolji svijet… Mi imamo rješenje za tebe!

Informiraj se o aktivnostima Udruge za promicanje pozitivne afirmacije mladih u društvu „Impress“ Daruvar, uključi su u izazovne projekte: Međunarodni tjedan mladih, Tjedan zdravlja, Međunarodni dan srednjoškolaca, Scary night, Zimski projekti, ljetni kampovi, brojne sekcije: kreativne, studentske, modno-edukativne, glazbene, plesne, mažoretkinje, humanitarne ili pokreni svoje…

Upoznaj se s projektom koji je nacionalni pobjednik u sklopu nagrade „Karlo Veliki“ a koji smo imali priliku predstaviti Europi, te predsjedniku Europskog Parlamenta Martinu Schulz.

PROGRAM JE BESPLATAN

PONEDJELJAK – 23. svibanj 15:00 – 20:00 sati
• Predstavljanje udruge
• Kreativne radionice
• Recept za sreću
• Impressivni „Tea party“
• Društvene igre

UTORAK – 24. svibanj 15:00 – 20:00 sati
• Predstavljanje udruge
• Socijalizacijska radionica
• Zabavno učenje
• Impressivni voćni dan
• Društvene igre

SRIJEDA – 25. svibanj 15:00 – 20:00 sati
• Predstavljanje udruge
• Komunikacijska radionica
• Aktualni problemi djece i mladih (diskusija)
• Impressivne palačinke
• Večer animiranih filmova

Ako si vidio, dođi nam opet. Ako nisi, dođi i upoznaj nas!