15. listopada 2017

Do EVS to Impress!

Početkom rujna u našu udrugu po prvi puta su stigli EVS (Europska volonterska služba) volonteri. Sjetimo se udruga Impress jedina je i prva akreditirana EVS organizacija na području Bjelovarsko-bilogorske županije. Stoga od sada idućih 12 mjeseci sve programe i projekte s nama provode i Elif iz Turske i Sara iz Belgije.

Važnost EVS-a za Impress i za Daruvar je poglavito u osnaživanju mladih u smjeru mobilnosti i poznavanja stranih jezika, novih metoda učenja.

Kroz brojne aktivnosti aktivno promoviramo Europsku Volontersku Službu te naše volonterke uključujemo u veliki broj aktivnosti i gostovanja.

The European Commission is not responsible for any uploaded or submitted content. Such content expresses the views of its author(s) only.