Freedom Of Expression: Speak free but speak no hate! – Erasmus+ u Daruvaru

Koja je granica između slobode govora i govora mržnje? Gdje završavaju naša prava, a počinju prava drugog ljudskog bića? Je li sloboda govora = govor mržnje i uvrede? Treba li ograničiti slobodu govora u korist dostojanstva drugog ljudskog bića? Kako bismo imali svijet u kojem je svako ljudsko biće zadovoljno i sigurno, svijet i budućnost koju grade mladi, važno je povećati svijest o ovim temama… 8 država na istom mjestu, ljudi koji rade s mladima imaju priliku primijeniti promicanje slobode govora u svojim zajednicama, ali onog koji ne uključuje govor mržnje. Samo tako mozemo pomoći zajednici, uložiti u svijetlu budućnost! Udruga Impress s partnerima omogućila je upravo u Daruvaru erasmus+ projekt u potpunosti financiran od Europske unije.. Često mala mjesta nemaju priliku za velike projekte no ovaj tjedan u Daruvaru je zahvaljujući EU, trenerima, voditeljima i organizatorima (Andreja, Dubravko, Mustafa, Nelli i Tanja), najveći projekt mladih s velikim utjecajem na pozitivne promjene u Europi i partnerskim zemljama.

14702387_1140913462610545_7927033552861459621_n