Međunarodni tjedan mladih VI! – prijave u tijeku

Međunarodni tjedan mladih

Međunarodni tjedan mladih

 

Međunarodni tjedan mladih – International Youth Week IV.

Kreativan si? Voliš učiti nove stvari? Voliš se družiti i upoznavati nove ljude? Ukoliko imaš neku karakteristiku od navedenih ili voliš nešto od navedenog, ovaj projekt prava je prilika za tebe! Međunarodni tjedan mladih održava se početkom kolovoza i okuplja mlade širom Hrvatske, Europe i svijeta. Projekt je sadržajan, za svakoga ima nešto. Od kreativnih radionica, učenja novih stvari, informacija, druženja, sportskih aktivnosti itd. Ukoliko imaš nekoliko slobodnih dana početkom kolovoza, prijavi se i sudjeluj na najboljem projektu u Hrvatskoj (projekt je dobio nagradu Charlemagne u Aachenu za najbolji u Hrvatskoj)! Prijavnicu možeš popuniti ovdje. Prilikom dolaska potrebno je predati ispunjenu i potpisanu prijavnicu koju možeš preuzeti na link. Za maloljetne potreban je potpis roditelja.

 

VIDIMO SE!

Međunarodni tjedan mladih – International Youth Week VI. – prijavnica

 

 

Međunarodni Tjedan Mladih VI. Info

Međunarodni Tjedan Mladih VI. Info