Suradnjom protiv apatije! Mi ostajemo u Hrvatskoj! – Osijek

Suprotiva

Suprotiva

U subotu 25. rujna mladi iz udruge Impress sudjelovali su u jednodnevnoj konferenciji u Osijeku. Na konferenciji su među govornicima bili i Tanja Herceg, predsjednica udruge Impress, koja je ukratko mladima približila metodološki pristup istraživanjima vezenim uz programe za mlade, te izvršni direktor Dubravko Šopar, koji je mladima približio sam proces konzultacija oko izrade programa za mlade, izradu programa te sam program za mlade, kako i zašto je bitan.

Projekt SUPROTIVA – Suradnjom protiv apatije pod financiranjem je Erasmus plus programa, te udruga Impress sudjeluje kao partner World Youth Alliance-u.

Uz predstavnike vodstva udruge Impress, na konferenciji su ujedno sudjelovali i mladi korisnici te članovi udruge, od kojih bi prenijeli dojam Frana Grgića koji je bio izrazito aktivan na fokus grupama te mu se sviđa takav način uključivanja mladih u cjelokupan proces, te smatra kako ga je ovo sudjelovanje osnažilo za daljnje aktivno sudjelovanje u zajednici.