V. Tjedan zdravlja BBŽ

V. tjedan zdravlja BBŽ

Udruga Impress već tradicionalno petu godinu organizira “Tjedan Zdravlja” s ciljem promoviranja zdravog načina života i brige o zdravlju.

RASPORED

Raspored V. Tjedna zdravlja BBŽ (Predavanja se održavaju u dvoranama Daruvarskih toplica izuzev onog sadržaja gdje je naznačeno drugačije)

18:4. ponedjeljak 17:00 Mladi voćni Mastechef (prostorije udruge Impress), 20:00 Šetnjom do zdravlja (organizirana šetnja s polaskom ispred Centralnog blatnog kupališta u Daruvaru)

19.4. utorak: 19:00 Posttraumatski stres i(ili) posttraumatski uspjeh, Aktivni život branitelja (Srećko Karić, autor, scenarist i hrvatski branitelj, osnivač građanske inicijative “Veteranski kulturni centar”)

20.4. srijeda: 13:00 Jedem, dakle mršavim (Dragan Gazibara, mag.ing.techn.aliment.)
16:00 Zelenom prehranom do zdrave planete (Centar Humanika)
18:30 Psihološke i emocionalne tegobe kod djece i adolescenata-doedukacija za odgojno-obrazovne djelatnike (psiholog Armin Hadžić, voditelj Savjetovališta za djecu, adolescente i obitelj POU Hrvatski dom Petrinja)
18:00 Mahunovac-grad zdravih pašteta
Manje slatkiša, manje smeća, na našem planetu vladat’ će sreća! (Centar Humanika, radionice za vrtićarce)