• info@udruga-impress.hr

Volontiraj

ŽELIŠ PROMIJENITI ZAJEDNICU?
Volontiraj

Posjeduješ određena znanja, vještine ili iskustvo koje bi moglo doprinijeti zajednici? Imaš slobodnog vremena? Vjeruješ u ljude? Iskoristi priliku i pridruži se veselom volonterskom timu, napravi dobro djelo i pritom se zabavi. KONTAKTIRAJ NAS TELEFONSKI: +385 (0) 91 9152 621

Centar za mlade

Info centar

Volonterski centar

Novosti / aktivnosti
MLADI O NAMA:

Uspiješno odrađenih projekata
Uspiješno odrađenih projekata
Volontera
Volontera
Upoznajte nas<br>

Upoznajte nas

Udruga za promicanje pozitivne afirmacije mladih u društvu „Impress Daruvar“ osnovana je 2010. godine, a neformalno djeluje od 2008. Udrugu su osnovali i inicirali mladi i svi projekti osmišljeni su, provedeni i organizirani od strane djece i mladih kao i osnivanje i realizacija svake sfere i područja udruge. Udruga ima za cilj kvalitetno provođenje slobodnog vremena, animaciju djece i mladih, brigu o djeci i mladima te pomoć pri odgoju i odrastanju. U svom radu udruga angažira veliki broj stručnjaka i volontera koji bezuvjetno daju svoje vrijeme u ostvarenje ciljeva mladih i povećanje kvalitete života. Udruga je pod vodstvom njene idejne začetnice predsjednice Tanje Herceg te sada okuplja veliki broj entuzijasta volontera sa svih strana Hrvatske, Europe i svijeta. Udruga je neprofitna i apolitična, no njen rad i entuzijazam voditelja udruge, koji su volonteri, nikada nije stajao bez obzira na financije, a svaka pomoć je dobrodošla i nužna jer da nije bilo pomoći osoba koje su prepoznale značaj pomoći mladima u njihovom razvoju bilo potporom, moralno, financijski ili vremenski sve što udruga radi bilo bi teže ostvarivo i zato smo za svaku pomoć bilo materijalnu ili nematerijalnu neizmjerno zahvalni. Dokaz pozitivnog doprinosa udruge zajednici u kojoj djeluju su brojne programske i projektne aktivnosti. Provedeno je preko 150 projekata, a od najvećih treba istaknuti Međunarodni tjedan mladih, Tjedan zdravlja, Međunarodni dan srednjoškolaca, Info centar mogućnosti, Kuća mogućnosti i Vršnjačka potpora. Udruga je otvorena za pomoć svim mladim ljudima i svaka mlada osoba koja želi pomoći ili volontirati na bilo koji način dobrodošla je. Isto tako, svi članovi udruge otvoreni su za suradnju sa svim organizacijama kojima su u fokusu mladi.

Mladi su kreativni, veliki, uspješni i sposobni ako im dopustimo da to budu, ako im dopustimo učenje iz njihovog vlastitog interesa! Omogućiti im okolinu koja bez prisile pruža razvitak veliki je korak u stvaranju sretnih i sposobnih pojedinaca koji su u mogućnosti konstruktivno, kvalitetno i inovativno sudjelovati u izgradnji društva.”

Tanja Herceg, MPsych, PhD studentica, predsjednica udruge

SURADNJA