International Youth Week 2018

Kreativan si? Voliš učiti nove stvari? Voliš se družiti i upoznavati nove ljude?
Ukoliko imaš neku karakteristiku od navedenih ili voliš nešto od navedenog, ovaj projekt prava je prilika za tebe!
Međunarodni tjedan mladih ove godine održava se 6.-13. kolovoza i okuplja mlade od 15 do 30 godina širom Hrvatske, Europe i svijeta. Projekt je sadržajan i nudi zabavu za svakoga-od kreativnih radionica, informacija i predavanja do druženja i sportskih aktivnosti u ŠRC Kukavica. Projekt svojim sudionicima osigurava besplatnu hranu i smještaj. Ukoliko još nisi isplanirao što ćeš raditi ovo ljeto početkom kolovoza, prijavi se do 27. srpnja i sudjeluj na najboljem projektu u Hrvatskoj (projekt je dobio nagradu Charlemagne u Aachenu za najbolji u Hrvatskoj)!

 

Link za prijavu